Bayilik Başvurusu

HEMEN BAŞVURU

Hakkımızda

“Yeni Nesil Lokma” sloganıyla yola çıktık önce. Geçmişimizde var olan lezzeti gençlere kendimizden yenilikler katarak sunmaya karar verdik. Aylarca süren çalışmalarımızın ardından reçetesi bizde saklı olan kremalarımızı, çikolata soslarımızı ve lokma hamurumuzu hazırladık. Ürettiğimiz her lezzeti farklı kombinasyonlarla deneyerek en iyi sunumlarla renklendirdik. Bugün henüz birinci yılını dolduran bir firma olarak Yeditepe İstanbul’da, Kızkalesi’nin mazarasına sahip Mersin’de, Mavi deyince akla gelen şehir Bodrum’da ve Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip Antalya’da 6 bayilikle kendimizi kanıtlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bu lezzet damakta kalan bir imza. Çünkü biliyoruz ki, kaliteyi ve lezzeti yakalamak ancak Lokmamma ile mümkün. Antalya’da kurulan bir firma olarak, İstanbul, Mersin ve Bodrum bizim yalnızca başlangıç noktamız. Biz lezzetiyle önce Antalya’nın sonra Türkiye’nin sınırları aşma hedefiyle doluyuz. Tıpkı içi dolu lokmamız gibi. Çünkü lezzeti, kaliteyi ve içi dolu Lokmamma lokmasını herkes hakeder.

Yeni Nesil Lokma

Güneş, dünya, evren, hayat, yaşam her şey değişiyor. Tek bir parça olan dünyamız kopup ülkelere dönüştü, buzullar eridi, bazı türlerin nesli yok oldu; yeni türler ortaya çıktı, dün eskiyen o şey; bugün vintage adıyla gençlere hitap ediyor. Yani hiçbir şey olduğu yerde kalmıyor. Her şey bir değişim içinde. Biz de değişime, değiştirmeye; olandan daha lezzetli bir şey üretmeye karar verdik. Alışılan ve geleneksel olan lezzetimiz lokmayı, değişime ve yeniliğe açık herkese sunduk kısa zamanda büyük bir sevgi ve ilgi topladık. Bu süreçte yeni nesil lokmaya olan ihtiyacı birlikte izledik, lezzetimiz şehrin her köşesinde konuşulmaya başlandı, uzayan kuyruklara rağmen bekleyen müdavimlere sahip olduk. Bugün Antalya’ya gelen herkesin ilk geldiği, Antalyalıların yalnızca bizim lokmamız için yola çıkıp misafirimiz olduğu, bayilik noktalarımızdan övgü yağmurları alan bir firma olarak lokmayı yeni nesil lokma yaparak fark yarattık.

Franchise Sistemi İle Yeni Bayimiz Siz Olun!

Gıdaya olan ihtiyaç hiç bir zaman değişmeyecek ama o da evrilmeye başladı. Artık karın doyurmak için değil; lezzet avcılarının mide şöleni için gıda hizmeti veriliyor yani biz öyleyiz. Bir şeyler yiyip doymak, açlığı, tatlı ihtiyacını bastırmak artık hiç kimseyi tatmin etmiyor. Bu ihtiyaçla yeni iş arayışı içinde bulunan her dört kişiden biri iseniz size büyüyen sektörümüzde düşük maliyetli ve yüksek kazançlı yeni nesil lezzetimize ortak olmaya davetlisiniz.

Neden Franchise Sistemi

Bir yıl gibi kısa bir sürenin sonununda yüksek kazanç elde eden ve kendini kanıtlayan bir firma ile çalışmak kısa sürede kazanç sağlacak, öğrenmeye ve yeniliklere açık olmamız size rahatlık ve dilediğiniz zaman danışabilme rahatlığı verecek. Müşterilerilere misafir diyen, kaliteden ödün vermeyen, kendini kanıtlayan bir marka olamamız sayesinde toplumdaki en tatlı girişimcilerden biri de siz olacaksınız. Sizi görenler, lokmalarınızın ne kadar lezzetli olduğunu anlatacak, her ortamda girişimcilikle kısa sürede elde ettiğiniz kazanç konuşulacak, zaten sevilen ve saygı gören siz;tatlı bir kazanç sahibi olcaksınız. Sizi görenlerin yüzü gülecek, şekeri düşenler kendine gelecek, diyette olanlarlar önce yiyecek sonra bu lezzetten vazgeçemiyorum diyecek.Lokmayı yeniden keşfetmenize gerek yok; Lokmammayı keşfedin yeter.

Sizin İçin Neler Yapacağımızdan Bahsedelim;

Web sitemizden, Sosyal Medya hesaplarımızdan, Whatsapp’dan ya da doğrudan bize ulaşarak Franchise alma talebinde bulunabilirsiniz. Size işimizin en ince ayrıntısına kadar bilgilendirme yapacağız, bu sırada merak ettiğiniz her soruyu sormaktan çekinmeyin çünkü tatlı yiyip tatlı konuşacağız. Koşul ve yükümlülüklerinizi de size anlattıktan ve el sıkıştıktan sonra tarafınızca belirlenen yere gelip oradaki ziyaretçi ve lokasyon fizibilitesi çıkartacağız eğer uygunsa çalışmaya başlayacağız. Lokmamma’nın sevimli renklerini ve dizaynını belirlenen konuma projelendirerek uygulayıcılarımızla hayata geçireceğiz. Yeni Nesil Lokma, Lokmammayı açtıktan sonra enfes lokmalarımızın sunumuyla ilgili çalışanlarınıza eğitim vereceğiz.
Tüm düzenlemeler, eğitim, ihtiyaçlar karşılandıktan sonra Lokmamma’yı size teslim edeceğiz.
Siz de renkli ve karlı bir kazanç sahibi olmak için bize ulaşın.